RV1206FR-07309RL
MFR.Part #
RV1206FR-07309RL
JLCPCB Part #
C7068160
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS