AHA50AFB-11R8
MFR.Part #
AHA50AFB-11R8
JLCPCB Part #
C6119551
Description
11.8Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS