MHP-50ATA52-270R
MFR.Part #
MHP-50ATA52-270R
JLCPCB Part #
C19609718
Description
-55℃~+150℃ 270Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ Plugin,D2.1xL9.1mm Through Hole Resistors ROHS