RT0805WRB0715K4L
MFR.Part #
RT0805WRB0715K4L
JLCPCB Part #
C3933170
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS