SR0805JR-4712KL
MFR.Part #
SR0805JR-4712KL
JLCPCB Part #
C7016479
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS