SR0805JR-4782KL
MFR.Part #
SR0805JR-4782KL
JLCPCB Part #
C6681333
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS