AHA50AJB-0R39
MFR.Part #
AHA50AJB-0R39
JLCPCB Part #
C1568109
Description
390mΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS