SR0805JR-4722KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR0805JR-4722KL
JLCPCB Part #
C5759355
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS