SR0805FR-7T3R3L
MFR.Part #
SR0805FR-7T3R3L
JLCPCB Part #
C4023403
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS