RT0805BRE074K53L
MFR.Part #
RT0805BRE074K53L
JLCPCB Part #
C866096
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS