SR0805FR-4713R3L
MFR.Part #
SR0805FR-4713R3L
JLCPCB Part #
C6681292
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS