SR0805KR-7W3R3L
MFR.Part #
SR0805KR-7W3R3L
JLCPCB Part #
C3935348
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS