SR0402JR-07110RL
MFR.Part #
SR0402JR-07110RL
JLCPCB Part #
C6496235
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS