RC0805DR-0732R4L
MFR.Part #
RC0805DR-0732R4L
JLCPCB Part #
C4299883
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS