SR0402JR-07910RL
MFR.Part #
SR0402JR-07910RL
JLCPCB Part #
C5759081
Description
-55℃~+155℃ 63mW 910Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS