FMF200FRF73-470K
MFR.Part #
FMF200FRF73-470K
JLCPCB Part #
C1772782
Description
-55℃~+155℃ 2W 470kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS