TC124-FR-07430RL
MFR.Part #
TC124-FR-07430RL
JLCPCB Part #
C1733344
Package
0402x4
Description
4 430Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS