SQZ500JB-5K6
MFR.Part #
SQZ500JB-5K6
JLCPCB Part #
C3541658
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=15mm Through Hole Resistors ROHS