AA0603FR-07160KL
MFR.Part #
AA0603FR-07160KL
JLCPCB Part #
C4306465
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS