MFR100FTE52-511R
MFR.Part #
MFR100FTE52-511R
JLCPCB Part #
C3480474
Description
-55℃~+155℃ 1W 511Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS