RC1210FR-07124KL
MFR.Part #
RC1210FR-07124KL
JLCPCB Part #
C874692
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS