SQZ500JB-110K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQZ500JB-110K
JLCPCB Part #
C3579339
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=15mm Through Hole Resistors ROHS