SQP700JB-2R7
MFR.Part #
SQP700JB-2R7
JLCPCB Part #
C1398242
Package
Plugin,35x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,35x9.5mm Through Hole Resistors ROHS