AHA25AFB-40R
MFR.Part #
AHA25AFB-40R
JLCPCB Part #
C1568249
Description
25W 40Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS