RC0201FR-07825RL
MFR.Part #
RC0201FR-07825RL
JLCPCB Part #
C327377
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS