RSF200JR-73-27K
MFR.Part #
RSF200JR-73-27K
JLCPCB Part #
C3489465
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS