RL2512JK-070R056L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RL2512JK-070R056L
JLCPCB Part #
C700500
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 56mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS