SQP40AJB-160R
MFR.Part #
SQP40AJB-160R
JLCPCB Part #
C1425029
Package
Plugin,90x20.5mm
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 40W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,90x20.5mm Through Hole Resistors ROHS