SQP40AJB-1R3
MFR.Part #
SQP40AJB-1R3
JLCPCB Part #
C3486554
Package
Plugin,90x20.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 40W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,90x20.5mm Through Hole Resistors ROHS