SQP40AJB-5R1
MFR.Part #
SQP40AJB-5R1
JLCPCB Part #
C1424894
Package
Plugin,90x20.5mm
Description
-55℃~+155℃ 40W 5.1Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,90x20.5mm Through Hole Resistors ROHS