SQP30AJB-33R
MFR.Part #
SQP30AJB-33R
JLCPCB Part #
C1413197
Package
Plugin,77x18mm
Description
-55℃~+155℃ 30W 33Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,77x18mm Through Hole Resistors ROHS