RC0603FR-0725K5L
MFR.Part #
RC0603FR-0725K5L
JLCPCB Part #
C273793
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS