RSF-50JT-52-560R
MFR.Part #
RSF-50JT-52-560R
JLCPCB Part #
C3433371
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS