MFR100FTF52-37R4
MFR.Part #
MFR100FTF52-37R4
JLCPCB Part #
C1385381
Description
-55℃~+155℃ 1W 37.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS