SQM200JB-3R3
MFR.Part #
SQM200JB-3R3
JLCPCB Part #
C1395294
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.3Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS