SQM300JB-3R3
MFR.Part #
SQM300JB-3R3
JLCPCB Part #
C3498668
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 3W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS