MFR-12FTF52-487R
MFR.Part #
MFR-12FTF52-487R
JLCPCB Part #
C1370195
Description
-55℃~+155℃ 167mW 487Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS