AA2512FK-07160RL
MFR.Part #
AA2512FK-07160RL
JLCPCB Part #
C4280213
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS