RT0805CRC071K37L
MFR.Part #
RT0805CRC071K37L
JLCPCB Part #
C2139594
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS