RV0603FR-07220KL
MFR.Part #
RV0603FR-07220KL
JLCPCB Part #
C873296
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS