KNP3WSJT-52-150R
MFR.Part #
KNP3WSJT-52-150R
JLCPCB Part #
C1399183
Description
-40℃~+200℃ 150Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS