RT0805BRB0739R2L
MFR.Part #
RT0805BRB0739R2L
JLCPCB Part #
C864339
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS