RSF100JR-52-9K1
MFR.Part #
RSF100JR-52-9K1
JLCPCB Part #
C1756388
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS