RT0805CRB0739K2L
MFR.Part #
RT0805CRB0739K2L
JLCPCB Part #
C1695100
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS