RT2512FKE0780R6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2512FKE0780R6L
JLCPCB Part #
C2141446
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 200V 750mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS