SR733ATTE5R6G
MFR.Part #
SR733ATTE5R6G
JLCPCB Part #
C2601572
Description
-55℃~+150℃ 1W 5.6Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS