RT2512BKE0780R6L
MFR.Part #
RT2512BKE0780R6L
JLCPCB Part #
C3950235
Description
-55℃~+125℃ 750mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS