ERJ-1TNF2740U
MFR.Part #
ERJ-1TNF2740U
JLCPCB Part #
C2147459
Description
-55℃~+155℃ 1W 274Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS