RT0805CRC073K6L
MFR.Part #
RT0805CRC073K6L
JLCPCB Part #
C3949632
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS