RT2512FKE07510RL
MFR.Part #
RT2512FKE07510RL
JLCPCB Part #
C4194400
Description
-55℃~+125℃ 510Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS